Adresse
St. Olavs gate 28
0166 OSLO

Telefon
+47 22 00 56 50

Forsikringstelefon
+47 22 00 56 54

E-post
gramart@gramart.no

Ordinær telefontid:
Mandag-fredag fra 10.00-16.00

Telefontid sommer:
Mandag-fredag fra 10.00-15.00

Telefontid til våre rådgivere:
Mandag-fredag fra 10.00-15.00

Forsikringstelefonen er betjent alle ferier og helligdager.

Facebook
Twitter
Instagram

Ansatte i GramArt

Marius Øvrebø-Engemoen, daglig leder
Dir: (+47) 22 00 56 52
Mob: (+47) 90 17 17 54
E-post: marius@gramart.no

Lasse W. Fosshaug, kommunikasjonsrådgiver
Mob: (+47) 916 06 355
E-post: lasse@gramart.no

Svein Gunnar Nilsen, forsikringsrådgiver
Dir: (+47) 22 00 56 54
E-post: svein@gramart.no

Tore Østby, seniorrådgiver
Dir: (+47) 907 31 775
E-post: tore@gramart.no

Karoline Millicent Rooney, prosjektkoordinator
Mob: (+47) 48 29 13 15 /E-post: karoline@gramart.no

Maren Eline Skaskiewicz, advokatfullmektig
Dir: (+47) 22 00 56 59  /E-post: maren@gramart.no